Chat Sohbeet ile Sevgiyi Tanıdımsevgi-sohbet

Bundan yıllar önce chat sitesi adı altında toplanan siteler vardı. Bende bir gün bu chat sitelerinden birisine girdim ve herkes gibi bende sohbet etmeye insanlar ile iletişim kurmaya başladım. Burada olmak biraz tuhaf biraz da zevkliydi aslında. Herkes birbirinden farklı yerlerden katılıyordu ve bir sürü insan konuşuyordu. Konuşmalarından anladığım kadarı ile birbirleri ile uzun zamandan beri konuşan ve kendilerine sohbet ailesi oluşturan insan grupları da vardı. Bende zamanla bu aileden olmuştum. Chat sitesi deyip geçmemek lazım aslında insanlar burada çok güzel duygular yaşıyor.

Bir gün her zamanki gibi bende chat sitesinde konuşurken karşı cinsten birisi ile konuşmaya başladık. O kadar heyecanlıydı ki konuşmamız konular sürekli birbirini açıyordu. Gerçekten güzel bir vakit geçiriyorduk ve bu durum uzun zaman devam etti. Çeşitli sohbet odalarında da bayanlarla sohbet ederdim ama bu kez farklı idi. Bu chat sitesini aslında bu sebepten çok sever oldum. Bu insanla uzun zaman konuştuktan sonra birbirimize karşı güzel duygular besledik ve karşılıklı bir durum oldu. Hayatımda bu chat sitesi aslında bir dönüm noktası oldu. Kendimi daha iyi hissettim ve sevildiğimi hissettim. Değer görmek bir insan için değerli olmak gerçekten güzel bir durum olsa gerek. Ben aradığım sevgiyi burada buldum aslında, bu sebepten chat siteleri ve sohbet siteleri gibi ortamların değerini bilmek gerekir. Burada tanıyacağınız bir kişi geri kalan hayatınızın önemli bir parçası olabilir.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 908 views
Yazı Kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Chat Sohbeet ile Sevgiyi Tanıdım İle Benzer Sohbet YazılarıChat Sohbeet ile Sevgiyi Tanıdım yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?