izmir Sohbet Sitesiizmir-sohbet

İzmir Sohbet Sitesine Hoş geldiniz…

Ege havası kadar güzel olmasa’da, İzmirlilerin bulunduğu chat odasında güzel sohbetler sizleri bekliyor. İnternet kullanımı bakımından önemli bir kapasite’ ye sahip olan Ege için yoğun istek ve talep üzerine #İzmir sohbet odası açılmış bulunmaktadır. Değerli İzmirli kullanıcılarımız artık bu sohbet odasını kullanarak, daha etkin bir internet sohbet ortamı yaratabilirler.

İzmir ilçelerinde ikamet eden herkes burada buluşarak güzel İzmir sohbetleri yapabilirler. Tarihte ve günümüzde önemli bir konuma sahip olan İzmir’in birbirinden renkli güzelliklerinde gönülleri fethetmeye devam ediyor. Ege havası, iklim olarak farklıdır, fakat asıl izmir havası, İzmir insanının oluşturduğu farklı bir müzik tarzıdır. İzmir’in güzel insanları, sohbet ortamına’da renk katacaktır.

Sohbet ederken, aynı zamanda internet radyomuzda, birbirinden güzel ve hareketli, birbirinden özel ve duygusal Ege şarkıları ve türküleri dinleyebilirsiniz. izmir sohbet sitesinde özel yayın yapan Dj’ler sayesinde, İzmir sohbet Sitesinde keyifli muhabbetler yapabileceksiniz.

Egenin sohbet sayfasında güzel vakit geçirmenizi temenni ederiz. İzmir chat Sitesi odaları İzmir’in buluşma noktası.

Sohbeet.Net Keyifli Sohbet Diler…

İzmir’in 30 ilçesi bulunmaktadır. 21 ilçe İzmir Büyük Şehir Belediyesi sınırları içindedir.

Büyükşehir ilçeleri;

1. Aliağa
2. Balçova
3. Bayındır
4. Bayraklı
5. Bornova
6. Buca
7. Çiğli
8. Foça
9. Gaziemir
10. Güzelbahçe
11. Karabağlar
12. Karşıyaka
13. Kemalpaşa
14. Konak
15. Menderes
16. Menemen
17. Narlıdere
18. Seferihisar
19. Selçuk
20. Torbalı
21. Urla
22. Bağlı ilçeler
23. Bergama
24. Beydağ
25. Çeşme
26. Dikili
27. Karaburun
28. Kınık
29. Kiraz
30. Ödemiş
31. Tire

İzmir Hakkında Genel Bilgi;

İzmir Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehri Anadolu Yarınadası’nın batısında, Ege Bölgesi’nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı’nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir. Yüz ölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir. Batısında Ege Denizi ve Ege Adaları, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda ise Manisa vardır.

İzmir’in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre “Güzel İzmir”, “Eski İzmir” ve “la Perle de l’Ionie” (İyonya’nın İncisi) deniyordu.

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı’ndan sonra Türkiye’nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.

Bazı Kentlere Olan Mesafeler

 İzmir-İstanbul > 562 km
 İzmir-Ankara > 579 km
 İzmir-Bursa > 322 km
 İzmir-Antalya > 446 km
 İzmir-Eskişehir > 412 km
 İzmir-Afyonkarahisar > 327 km
 İzmir-Manisa > 36 km
 İzmir-Aydın > 126 km
 İzmir-Konya > 550 km
 İzmir-Hakkari > 1800 km
 İzmir-Tokat > 1668 km
 İzmir-Muğla > 225 km
 İzmir-Balıkesir > 173 km
 İzmir-Adana> 992 km

önceki yazımızda « makelemiz var.izmir Sohbet Sitesi İle Benzer Sohbet Yazılarıizmir Sohbet Sitesi yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?