Kızlarla Genel Sohbet Konularısohbetegır

Kızlarla Sohbet Ederken Yapmanız Gerekenleri Bir Kaç Yazıyla Bir Nevi Size Yardım Etmek :)))

Erkeklerin internet başına geçip herhangi bir sohbet sitesine uğradığında kızlarla konuşacak konu bulamamaları onlar için en büyük sıkıntıdır. Erkekler; genelde girdikleri sohbet ortamlarında kızları tanımaya yönelik adımlar atarken, çoğu zamanda kendilerini sessizliğe adarlar. Sessiz kalış çiftlerin muhabbet ortamını bozarken, üstüne birde tanışma prensiplerine ters düşmektedir. Yani bir erkek kızlarla sohbete koyulduğunda ne istediğini ve karşısındaki kıza nasıl bir duygu aşılaması gerektiğini bilmeli. Yoksa sohbetin kalıcılığı fazla sürmeyebilir ve bu durumdan çiftler karşılıklı büyük üzüntü duyabilir.

Şayet bunların yaşanmasını istemiyorsanız ilk olarak kendinizi kızlarla nasıl sohbete başlayacağınız konusunda hazırlamanız gerekir. Bunun için size bir kaç fikirde bulunacağız ve siz erkeklerde bu söyleyeceklerimize kulak asın.

Kızlarla karşılıklı sohbet ederken ilk olarak onu tanıma aşamasını başarılı şekilde geçmelisiniz. Hal, hatır ve kişisel bilgilere dair yeterli bilgiyi edindiğinizi düşünüyorsanız ikinci aşamada boy göstermeniz gerekir. Bunun içinde erkek olarak siz değil, karşınızdaki bayanı konuşturun. Konuşacak konu bulamıyorsanız onun sizin hakkındaki düşüncelerini öğrenin. Böylelikle zaman kazanır ve ne yapmanız gerekeceği konusunda düşünme fırsatını elinize bulundurursunuz.

Kızlara karşı sohbetleriniz esnasında klasik tavırlar sergilemekten kaçının ve onlara farklı kişiliğe sahip olduğunuzu gösterin. Mesela normal hayatta yaşanan haberler hakkında değil de başka ülkelerin güzel tarihi noktaları hakkında bilgi paylaşımında bulunun. Böylece konuşulacak konularınız kendini açacak sizde böylelikle sohbetin kontrolünü sağlamış olacaksınız. Şayet kontrol sohbetteki kızların eline geçerse bu durum erkek için iyi olmayacaktır. Çünkü bayan yönlendirmeyi değil yönlendiren bir erkeği tercih eder.

Son olarak kızlarla sohbetinizi ederken ne gibi konulara değinebilirsiniz birde sırasıyla yazalım!

⦁ Çekici olduğunuzu kendinizi göstererek değil, efendiliğinizle gösterin.
⦁ Samimi duygularla yaklaştığınızı hissettirin.
⦁ Sohbetlerde yaşanan can sıkıcı konuları direk değişin.
⦁ Her erkek gibi bayana hart sorular sormayın. (Örneğin; Evli misin, nereden, yaş kaç?
⦁ Müzik dinletirken bayanın zevki doğrultusunda parça seçiminde bulunun.

Tüm bunları yaptığınızda emin olun sizden kral erkeği yoktur. Görüldüğü üzere bu konumuza önemli vaktinizden 5 dakikanızı ayırdınız, kızlarla neler konuşabileceğinizi öğrendiniz.

Dilerseniz bu yöntemleri sivil yaşantınızda da deneyebilirsiniz :))

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 707 views
Yazı Kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Kızlarla Genel Sohbet Konuları İle Benzer Sohbet YazılarıKızlarla Genel Sohbet Konuları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?